Адреса:      м. Київ, пр-кт Повітрофлотський 35.      Почтовий індекс-03037 
 
ТЕЛЕФОНИ:
 
Директор технікуму Сподинська Лариса Леонідівна :245-20-95
Заступник директора по навчальній роботі Марченко Олександр Іванович : 245-20-95
Виконуючий обов'язки заступника директора з навчально-виробничої роботи Безверхий Володимир Андрійович : 249-85-32
Заступник директора по виховній роботі Літвінчук Ольга Дмитрівна : 249-88-24
Завідувач відділення «Електрозв’язок» (ЕЗ) Сусленко Андрій Васильович : 481-16-41
Виконувач обовязки завідувача відділення «Електропостачання»(ЕЛ) Фадєєв Ігор Павловіч : 481-14-13
Завідувач відділення «Обслуговування рухомого складу та спеціальної техніки»(ЕТ) Василенко Сергій Артемович : 481-15-15
Завідувач відділення «Монтаж, обслуговування та ремонт пристроїв СЦБ»(АСУ) Угляренко Надія Миколаївна : 481-15-15
Канцелярія Данченко Валентина Омелянівна : 249-85-94
Бухгалтерія Сусленко Галина Павлівна : 249-85-53
 
 
            В п’ятиповерховому корпусі загальною площею 6427 м2 та об’ємом 35000 м3 розміщені 46 лабораторій та 29 кабінетів, адміністративно – господарський персонал, спортивний зал розміром 24 x 123 м, актовий зал на 360 місць з кіноустаткуванням. На прилеглій території розміщені два двоповерхових корпуси навчальних майстерень загальною площею 650 м2, та два п’ятиповерхових корпуси гуртожитків на 450 та 300 місць, навчальний полігон з діючим обладнанням АСУ, контактною мережею, відкритою підстанцією, обладнанням електровозів та тепловозів, чотири спортмайданчика, стрілецький тир, легкоатлетичний манеж.
           Для побутового обслуговування при гуртожитках діють їдальня, буфет, перукарня. В кожному гуртожитку діють душові, пральні, сушилки, кімнати підготовки для занять та кімнати відпочинку. На кожному поверсі передбачені допоміжні кімнати для приготування їжі.
           З 1985 року створена лабораторія обчислювальної техніки, кабінет інформатики, які зараз відповідають вимогам і рівню розвитку та впровадження цієї техніки в навчальний процес.
           Навчальні майстерні мають необхідну кількість окремих цехів, де студенти отримують початкові навички з слюсарної, токарної, а потім і з монтажно-ремонтної справ. В навчальному корпусі розміщена бібліотека, яка налічує понад 62400 примірників, читальна зала на 80 місць.
          Студенти технікуму приймають активну участь в реконструюванні, переобладнанні лабораторій. Майже всі лабораторії і кабінети переобладнані за безпосередньої участі членів технічних гуртків, які діють при кожній лабораторії та кабінеті.
          Контингент технікуму на сьогодні складає близько 900 студентів денної форми навчання та 600 студентів заочної форми навчання. Підготовка проводиться з п’яти спеціальностей:
- 5.090608 “Технічне обслуговування і ремонт пристроїв електропостачання залізниць”;
- 5.092505 “Монтаж, обслуговування та ремонт автоматизованих систем керування рухом на залізничному транспорті”;
- 5.092506 “Обслуговування та ремонт пристроїв електрозв’язку на транспорті”;
- 5.100503 “Технічне обслуговування, ремонт та експлуатація тягового рухомого складу”.
          Значну увагу викладачі приділяють естетичному, морально-етичному, культурному вихованню. З цією метою в технікумі діє музичний лекторій, правовий лекторій, працюють гуртки художньої самодіяльності, хор та танцювальний гурток, духовий оркестр та молодіжні ансамблі, спортивні секції. Художні і спортивні колективи технікуму неодноразові призери районних, міських, обласних та державних оглядів-конкурсів, змагань. Спортсмени технікуму протягом багатьох років стають переможцями комплексних спартакіад серед студентів м.Києва, Укрзалізниці та ПЗЗ.
           Серед випускників технікуму чемпіони світу, Європи, України та призери змагань, майстри спорту: Артамонова І.М., Гуменюк О.В., Цуцень Г., Шерстньов В., Пузирьов В. та багато інших.
           Особлива гордість технікуму – його випускники, які досягли багато в житті. Серед них колишній Голова Київської міської Ради Згурський В.А., колишній перший заступник Міністра зв’язку СРСР Сергійчук К.Я., колишній перший заступник Міністра комунального господарства УРСР Бугаєнко В.С., доктор технічних наук, проректор Московського лісогосподарського інституту, професор Танцюра П.П., доктор технічних наук, зав. кафедрою ХДАЗТ, професор Котляренко М.Ф., кандидат економічних наук, колишній проректор КІНГ Бобров О.М., доктор технічних наук, зав. кафедрою КПІ, професор Карновський М.І., Заслужений винахідник, двічі лауреат Державної премії Танцюра А.А., заступник начальника Військової Академії протиповітряної оборони Сухопутних Сил РФ з навчальної роботи, член-кореспондент Академії Військових наук, професор, генерал-лейтенант Полупанов І.П., депутат Верховної Ради України, директор з-ду “Азовсталь” Литюк А.І., та багато інших видатних особистостей, що працюють як в Україні так і в інших країнах СНД. Великий загін складають керівники Укрзалізниці, служб ПЗЗ, метрополітену: Зубко А.П., Потетюєв Ю.Ф., Малишко І.В., Юденко В.С., Луценко І.С., Дорошенко В.І., Григоренко М.Ф., Портний Е.А., Зіюгенко В.І., Зіненко І.Ф., керівники дистанцій підрозділів і найпочесніші рядові виконавці робіт на залізниці: монтери, механіки.
            В період післявоєнної відбудови колектив технікуму неодноразово відзначався Урядовими нагородами, грамотами, дипломами, грошовими преміями.
kemt.kiev.ua