[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Все ФОРУМы » ФОРУМ ДЛЯ ВСЕХ » Посиделки » Recar
Recar
monroestahrДата: Вторник, 10.09.2019, 12:43:09 | Сообщение # 1
VIP ЭЛИТА
Группа: Проверенные
Сообщений: 4381
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Кстати говоря, если вы владелец автомобиля range rover и ищете какой-нибудь хороший автосервис в Киеве, то лично я советовал бы взглянуть на сайт этой компании https://recar.com.ua/
 
ЛилианнаДата: Понедельник, 29.01.2024, 23:25:32 | Сообщение # 2
Друг
Группа: Пользователи
Сообщений: 33
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Шукаю  сервіс у Львові для полірування кузова та відновлення салону мого автомобіля. Чула багато імен, але хочу особисті враження та рекомендації. Мені важлива якість, відносини до дрібниць та, звісно ж, адекватні ціни. Які ваші досвід та рекомендації? Буду вдячна за відгуки та поради!
 
LiraДата: Понедельник, 29.01.2024, 23:30:52 | Сообщение # 3
VIP ЭЛИТА
Группа: Проверенные
Сообщений: 104
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата Лилианна ()
Шукаю  сервіс у Львові для полірування кузова та відновлення салону мого автомобіля. Чула багато імен, але хочу особисті враження та рекомендації. Мені важлива якість, відносини до дрібниць та, звісно ж, адекватні ціни. Які ваші досвід та рекомендації? Буду вдячна за відгуки та поради!

Я можу   поділитися своїми враженнями від послуг, які надають у Garage 66. Я шукала сервіс для полірування кузова та відновлення салону свого автомобіля, і вибір пав зупинився на цьому місці. Персонал виявився не лише професіоналами, але й чудовими співрозмовниками. Мені докладно пояснили всі деталі процесу, вислухали мої побажання і навіть запропонували пару ідей, як покращити вигляд автомобіля. Щодо якості роботи – вражаюче! Кузов сяє, як новий, а салон виглядає, наче тільки з салону дилерського центру. Всі дрібниці враховані, навіть ті, на які я сама б не звернула уваги. Вони врахували всі мої побажання та виправдали очікування. Тепер із впевненістю можу всім рекомендувати саме цей детейлінг авто у Львові https://detailing.lviv.ua/ Звертайтеся до них, точно не шкодуватимете!
 
Все ФОРУМы » ФОРУМ ДЛЯ ВСЕХ » Посиделки » Recar
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: