[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Все ФОРУМы » ФОРУМ ДЛЯ ВСЕХ » Семья и Дети » Подарунок для племінника
Подарунок для племінника
AfroditAДата: Понедельник, 02.10.2023, 11:35:13 | Сообщение # 1
Друг
Группа: Пользователи
Сообщений: 30
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, варіанти подарунку для 10-ти річного племінника. Гроші не хочу дарувати, та й з іграшок тоже не знаю що обрати.
 
RustiaEmДата: Вторник, 03.10.2023, 08:55:25 | Сообщение # 2
Местный
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Безпрограшний варіант підібрати хороший подарунок, це спитати в батьків дитини що їй потрібно. Батьки краще знають свою дитину та її інтереси, тому допоможуть вам з вибором подарунку.
 
MuroslavaДата: Четверг, 05.10.2023, 08:07:37 | Сообщение # 3
Свой
Группа: Пользователи
Сообщений: 21
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Месяц назад я заказывала для своего кресника на подарок детский квадрокоптер. Купить дрон для детей https://kvadrocopter.com.ua/kvadrokoptery/riven-pidgotovky/dlya-ditej/ можно на сайте этого магазина. Тут отличный выбор разных дронов, цены доступные, часто есть разные акции и скидки, так что сможете купить дрон по хорошей цене.

Сообщение отредактировал Muroslava - Четверг, 05.10.2023, 08:08:06
 
hertzroboticsДата: Пятница, 06.10.2023, 15:37:35 | Сообщение # 4
Задержался на форуме
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата AfroditA ()
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, варіанти подарунку для 10-ти річного племінника. Гроші не хочу дарувати, та й з іграшок тоже не знаю що обрати.
Наберіть племінника по телефону і запитайте, які у нього мрії, або що хоче в подарунок. 
Поставте його на своє місце, ви б хотіли якусь дрібничку, яка вам не цікава в подарунок?


https://t.me/teaminves
 
Все ФОРУМы » ФОРУМ ДЛЯ ВСЕХ » Семья и Дети » Подарунок для племінника
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: