[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Все ФОРУМы » ФОРУМ ДЛЯ ВСЕХ » Посиделки » Купівля телефону для дружини
Купівля телефону для дружини
arsenminaevДата: Суббота, 24.12.2022, 23:30:05 | Сообщение # 1
Элита форума
Группа: Пользователи
Сообщений: 59
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Всім привіт. Дружина вже більше місяця натякає мені, що їй потрібен новий телефон. Ось думаю зробити їй подарунок на Новий рік, але який краще вибрати гаджет? Запропонуйте варіанти.
 
karguisДата: Суббота, 24.12.2022, 23:30:42 | Сообщение # 2
Элита сайта
Группа: Пользователи
Сообщений: 63
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Потрібно розуміти на яку суму ви розраховуєте покупку гаджета, щоб пропонувати вам варіанти смартфонів. Якщо немає обмежень у бюджеті, тоді беріть айфон 14, вона буде рада.
 
BruggeДата: Суббота, 24.12.2022, 23:30:58 | Сообщение # 3
Элита КЭМТа
Группа: Пользователи
Сообщений: 89
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Якщо ваша дружина хоче новий смартфон, тоді може у неї краще запитати який він повинен бути? Або сядьте разом і виберіть їй телефон. Так думаю буде найкраще, і з вибором не помилитеся.
 
FliperДата: Суббота, 24.12.2022, 23:31:21 | Сообщение # 4
Элита КЭМТа
Группа: Пользователи
Сообщений: 87
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Як вище вже писали, потрібно розуміти який смартфон хоче ваша дружина, інакше сенс пропонувати варіанти, які можуть їй не підійти?
Зі свого боку можу запропонувати тільки смартфони Xiaomi https://zhuk.ua/smartfoni-xiaomi/ які є в наявності в інтернет магазині Жук. Вони не дорогі за ціною, і характеристики досить непогані.
Можете разом подивитися різні моделі, може що і виберіть. Сам користуюся смартфоном Xiaomi Redmi 9a який купував собі в раніше зазначеному магазині.
 
КоролевскаяКровьДата: Воскресенье, 06.08.2023, 06:22:56 | Сообщение # 5
Местный
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Всі дівчата люблять тільки apple, це я вам кажу як чоловік, у якого дружина та ще двоє доньок. Найкращим вибором буде iphone https://yaknoviy.ua/iphone/seriya--iphone-11-pro . Так як я купую часто цей продукт, то мені довелося шукати, де я зможу заощадити і друг порадив мені цей магазин. Я йому довіряю, бо є гарантія, а ціни тут нижчі.
 
Все ФОРУМы » ФОРУМ ДЛЯ ВСЕХ » Посиделки » Купівля телефону для дружини
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: