[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Все ФОРУМы » ФОРУМ ДЛЯ ВСЕХ » Здоровье и Красота » Алергія
Алергія
Nemka99Дата: Вторник, 17.10.2023, 14:33:47 | Сообщение # 1
Друг
Группа: Пользователи
Сообщений: 30
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Хто з вас знає про природні засоби для полегшення симптомів алергії? Які рослини чи продукти можуть допомогти зменшити дискомфорт? Поділіться, будь ласка, вашими рецептами та порадами!
 
hotab09Дата: Вторник, 17.10.2023, 15:28:10 | Сообщение # 2
Друг
Группа: Пользователи
Сообщений: 39
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Алергія справді може бути неприємною, але є кілька природних засобів, які можуть допомогти. Зокрема, чай з кропиви відомий своїми протизапальними властивостями та може полегшити симптоми алергії. Якщо вам потрібні надійні ліки чи засоби для алергії, рекомендую завітати до онлайн аптеки eTabletka https://etabletka.ua/ . Там ви знайдете великий вибір ліків та засобів для полегшення алергічних реакцій. Бажаю вам здоров'я та комфорту!
 
miroslavakotДата: Понедельник, 30.10.2023, 13:44:26 | Сообщение # 3
Свой
Группа: Пользователи
Сообщений: 24
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
При алергії дерматолог додатково призначав звичайний кальцій глюконат невеликим курсом. Знімає трохи симптоми, але якщо алергія проявляється сильно без засобів від алергії не обійтись)
 
ImaibaДата: Пятница, 10.11.2023, 19:06:16 | Сообщение # 4
Элита КЭМТа
Группа: Пользователи
Сообщений: 87
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Я добре розумію, як важко боротися з симптомами алергії. Ось декілька природних методів, які мені допомагають: чай з лимоном та медом, квітковий мед, та регулярне вживання куркуміна. Також, враховуючи індивідуальні особливості, можливо варто спробувати м'яту або шипшину. Однак важливо консультуватися з лікарем перед внесенням змін у раціон. Щодо моєї особистої алергії, знаходжу полегшення завдяки Кетотифену https://compendium.com.ua/dec/267932/ . Дієвий і безпечний засіб, але слід пам'ятати, що рекомендації лікаря – найважливіші.
 
Все ФОРУМы » ФОРУМ ДЛЯ ВСЕХ » Здоровье и Красота » Алергія
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: