[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Все ФОРУМы » ФОРУМ ДЛЯ ВСЕХ » ХОББИ » курсы
курсы
miroshdimonДата: Вторник, 27.06.2023, 11:38:42 | Сообщение # 1
Местный
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт усім!

Я шукаю компанію, яка організовує курси з інформаційних технологій для дітей. Мені потрібно знайти надійного провайдера, який надає можливість дітям навчатися ІТ-навичкам. Я ціную важливість розвитку комп'ютерних знань у дітей та їхніх можливостей у цьому швидкозмінному технологічному світі.

Якщо у вас є інформація про такі компанії, будь ласка, поділіться нею зі мною. Я шукаю провайдерів, які надають курси з програмування, веб-розробки, робототехніки та інших галузей ІТ для дітей різного віку. Також мене цікавить наявність курсів, які пропонують інтерактивний підхід до навчання та розвитку творчих навичок.

Крім того, мені важлива інформація про викладачів, які мають досвід роботи з дітьми та ефективні методи навчання. Якщо у вас є досвід або поради щодо вибору якісних курсів ІТ для дітей, буду вдячний, якщо ви поділитеся своїми знаннями.

Дякую всім наперед за допомогу та рекомендації. Я впевнений, що ваші поради допоможуть мені знайти компанію, яка пропонує якісні курси ІТ для дітей, розвиваючі їхні здібності та інтерес до технологій.
 
MykhailoBilousДата: Понедельник, 03.07.2023, 13:35:56 | Сообщение # 2
Свой
Группа: Пользователи
Сообщений: 24
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Курси IT для школярів від IT-generation є ідеальним вибором для молодих учнів, які цікавляться комп'ютерами та технологіями. Вони https://it-generation.com.ua/ надають знання та навички, які стануть основою для подальшого розвитку у сфері IT.
 
БеллаДата: Суббота, 08.07.2023, 22:05:21 | Сообщение # 3
VIP ЭЛИТА
Группа: Пользователи
Сообщений: 145
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
А наш ребенок решил обучаться на уроках photoshop https://itfuture.online/photoshop/ в онлайн школе программирования IT FUTURE . Мы были не против, ведь навыки работы в графическом редакторе дадут ребенку основу для дальнейшего обучения на иллюстратора или веб-дизайнера. Кроме того, подросток может попробовать самостоятельно заработать свои первые деньги на фрилансе, выполняя заказы.
 
miroslavakotДата: Понедельник, 30.10.2023, 14:36:06 | Сообщение # 4
Свой
Группа: Пользователи
Сообщений: 24
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
А що на рахунок викладачів? Який підхід, до кого краще йти?
 
MakisyДата: Понедельник, 06.11.2023, 22:50:11 | Сообщение # 5
Свой
Группа: Пользователи
Сообщений: 21
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
ІТ для дітей зараз дійсно цікава тема, але, на жаль, не знаю ніякі школи або курси, щоб порадити. Удачі з пошуками!
 
driigДата: Воскресенье, 10.03.2024, 15:38:09 | Сообщение # 6
Задержался на форуме
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Я недавно начал изучать Рейки и медитацию с онлайн-школой рейки https://silkwayreiki.com/ Дмитрия Агароняна, и это просто потрясающе! Каждый урок - настоящее открытие для меня. Я чувствую, как меняется моя жизнь к лучшему с каждым новым занятием. Если вы ищете способ внутреннего преображения, обязательно попробуйте эту школу!
 
marineДата: Суббота, 13.04.2024, 18:14:15 | Сообщение # 7
Задержался на форуме
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата Белла ()
А що на рахунок викладачів? Який підхід, до кого краще йти?
Я би спочатку вирішила де навчатися, а потім дивитись на рахунок викладачів.
 
Все ФОРУМы » ФОРУМ ДЛЯ ВСЕХ » ХОББИ » курсы
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: