[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Все ФОРУМы » ФОРУМ ДЛЯ ВСЕХ » Посиделки » Як оформити шлюб за добу у Львові?
Як оформити шлюб за добу у Львові?
страусДата: Понедельник, 22.04.2024, 22:20:25 | Сообщение # 1
VIP ЭЛИТА
Группа: Пользователи
Сообщений: 129
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Чи може хтось допомогти мені із нестандартним запитанням? Моя кохана та я вирішили одружитися, і хочемо це зробити неймовірно швидко — за один день у Львові! Чи можливо взагалі юридично правильно оформити шлюб за такий короткий час? Які документи нам потрібно підготувати і куди звертатися?
 
парикДата: Понедельник, 22.04.2024, 22:25:06 | Сообщение # 2
VIP ЭЛИТА
Группа: Пользователи
Сообщений: 115
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Ваше бажання оформити шлюб за один день у Львові цілком здійсненне, і я з радістю допоможу вам з цим. На ваше щастя, компанія Lviv Express Marriage https://marriage.lviv.ua/ спеціалізується саме на швидких весіллях. Щоб все відбулося гладко і без зайвих затримок, вам потрібно буде зібрати наступні документи: паспорти обох наречених та їхні ідентифікаційні коди, свідоцтва про розірвання попередніх шлюбів. Ця компанія забезпечить вас консультацією з усіх питань і допоможе оформити заяву на реєстрацію шлюбу в найкоротші терміни. Щоб почати процес, вам достатньо зв'язатися з ними через сайт і ви отримаєте всю необхідну інформацію про те, як здійснити вашу мрію про швидке весілля.
 
Все ФОРУМы » ФОРУМ ДЛЯ ВСЕХ » Посиделки » Як оформити шлюб за добу у Львові?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: