acontinent | Дата: Пятница, 23.08.2024, 16:28:24 | Сообщение # 1 |
VIP ЭЛИТА
Группа: Пользователи
Сообщений: 252
Статус: Offline
| У сучасному світі результативне керування автопарком і матеріалами набуває ще більшого значення для компаній. Високі вимоги до чіткості обліку, оптимізації видатків та зміцнення безпеки стимулюють підприємства впроваджувати передові інновації, такі як, CAN-шина, дозатори для АЗС, GPS-відстеження транспорту та системи автоматизації підрахунку паливних ресурсів. Дані засоби дозволяють не лише покращити ефективність, але й створити високий рівень контролю над функціональними операціями, що є основним фактором досягнення мети в умовах жорсткої конкуренції.
1. Безконтактний CAN-зчитувач. CAN-шина – це норма зв'язкової шини, що використовується для з'єднання мікропроцесорів та апаратів у транспортних засобах без використання основного комп'ютера. Вона надає можливість різним цифровим блокам автомобіля здійснювати обмін інформацією, гарантуючи узгоджену роботу різноманітних комплексів (зокрема, двигуна, передачі, комплексу безпеки).
2. колонка для азс. Дозатор для АЗС – це профільне обладнання, призначене для заповнення перевізних машин речовиною. Вона складається з насоса, що вимірює кількість речовини, що постачається, насоса для перекачування палива з баків, та екрана, на якому показується інформація про обсяг заправленого палива і його вартість.
3. GPS контроль автопарку Україна https://sib-agro.com.ua/programne-zabezpechennya-informer/ . GPS-супутниковий контроль автопарку – це методика відстеження локації автомобільних машин у реальному часі з використанням комплексу глобального позиціонування (GPS). Вона дає можливість отримувати правильні дані про місце розташування машин, шляхи їх руху, швидкість переміщення та перерви.
4. Автоматизована система обліку палива. Механізація обліку пального – це механізм використання інноваційних технологій для неавтоматичного контролю затрат пального на фірмах або в автомобільних фірмах. Система автоматизованого обліку надає можливість в реальному часі моніторити витрати палива, облік паливних ресурсів запасів, а також досліджувати ефективність застосування ресурсів. Це допомагає знижувати витрати, перешкоджати втраті пального та оптимізувати роботу автомобільних засобів.
Впровадження новітніх розробок, наприклад, CAN-шина, пістолети для АЗС, GPS-відстеження перевезень та механізація підрахунку палива, забезпечує інноваційні перспективи для поліпшення продуктивності менеджменту автомобільними машинами та засобами.
|
|
| |